Zadzwoń do nas 24/7

+48 576 324 337

Godziny otwarcia

Czynne całodobowo

 

Dlaczego warto wdrożyć Microsoft 365i

Dlaczego warto wdrożyć Microsoft 365i

Zarówno osoby prywatne, jak i instytucje publiczne czy przedsiębiorcy poszukują rozwiązań, dzięki którym będą mogli korzystać z kompleksowego pakietu biurowego. Microsoft 365 to szereg aplikacji zapewniających komfortową i bezpieczną pracę z różnego rodza

Zarówno osoby prywatne, jak i instytucje publiczne czy przedsiębiorcy poszukują rozwiązań, dzięki którym będą mogli korzystać z kompleksowego pakietu biurowego. Microsoft 365 to szereg aplikacji zapewniających komfortową i bezpieczną pracę z różnego rodzaju dokumentami czy plikami, ale także umożliwiających kontakt z pracownikami lub bliskimi. A wszystko to z dowolnego urządzenia.

Czym jest Microsoft 365

Nowoczesne rozwiązanie na miarę XXI wieku, które jest doskonałą alternatywą dla klasycznego pakietu biurowego, który dostępny był wyłącznie na jedno urządzenie. Microsoft 365 to pełne oprogramowanie z najważniejszymi aplikacjami dla przedsiębiorców, uczniów, a także osób prywatnych. Różnica polega na tym, że w przypadku Office, dostęp do nich masz zawsze, z każdego miejsca na ziemi. Wszystko dlatego, że dane przechowywane są w chmurze, dzięki czemu możesz je tworzyć, edytować, udostępniać i przechowywać z dowolnego urządzenia. Co ważne, nieistotne jest także oprogramowanie Twojego sprzętu - niezależnie czy jest to Windows, Adroid, macOS, iOS czy Linux, masz pewność, że będziesz miał pełen dostęp do wszystkich aplikacji pakietu.

Aplikacje Microsoft 365


To szereg możliwości niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, pracownikiem, uczniem czy prywatnym użytkownikiem. Sprawdź wszystkie aplikacje Microsoft 365, dla których warto wdrożyć ten wyjątkowy pakiet.

Outlook – aplikacja łącząca funkcjonalność skrzynki pocztowej, kalendarza oraz zadań. Dzięki niej możesz być w bieżącym kontakcie ze wszystkimi i mieć pewność, że Twój dzień będzie idealnie zaplanowany, a Ty o niczym nie zapomnisz.

OneDrive - usługa pakietu Microsoft Office 365, która działa na zasadzie chmury. Możesz przechowywać w niej wszystkie swoje pliki, a także chronić je przed dostępem osób niepożądanych i dzielić się nimi z osobami wybranymi przez Ciebie.

Word - program do tworzenia plików tekstowych. Możesz napisać w nim projekt dla szefa, pracę dyplomową na studia czy zadanie domowe do szkoły - zawiera wszystkie niezbędne funkcje, których potrzebujesz zarówno w pracy, szkole, ale także domu.

Excel – program do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych. Dzięki niemu możesz łatwo i szybko zarządzać oraz przechowywać swoje dane, z którymi wykonasz niezbędne projekty, raporty czy analizy.

PowerPoint – kolejna aplikacja z pakietu Microsoft 365, umożliwiająca łączenie się z dowolnego urządzenia za pośrednictwem sieci. PowerPoint pozwala na tworzenie prezentacji multimedialnych na bazie gotowych szablonów lub całkiem nowych, własnych projektów.

OneNote – program stworzony zarówno dla osób chcących w łatwy i komfortowy sposób zorganizować swoją pracę. Możesz dzięki niemu tworzyć cyfrowe notatki, do których możesz wrócić zawsze i wszędzie, gdy tylko pojawi się w Twojej głowie nowy pomysł lub zadanie do wykonania.

SharePoint – platforma stworzona przez Microsoft 365 do zadań specjalnych. Dzięki niej możesz tworzyć bezpieczne witryny www i udostępniać na nich informacje osobom, które do niej zaprosisz. Program idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw, które chcą skutecznie i łatwo komunikować się ze swoimi pracownikami oraz klientami.

Teams – platforma komunikacyjna, dzięki której możesz kontaktować się z innymi osobami, mającymi swoje konto w pakiecie Microsoft 365. Idealnie sprawdzi się zarówno w pracy, szkole czy na studiach, jednak może pełnić także rolę komunikatora między znajomymi lub członkami rodziny. Szereg funkcji pozwala również na tworzenie zespołów, które mogą się ze sobą komunikować za pomocą wpisów na grupie lub podczas wspólnie organizowanych spotkań. W aplikacji Teams masz także możliwość zaplanowania swojego kalendarza, który współpracuje z aplikacją Outlook.

Korzyści z wdrożenia Microsoft 365

Instalując oprogramowanie zyskujesz wszystkie aplikacje dostępne w pakiecie. Dzięki temu masz praktycznie nieograniczone możliwości w tworzeniu i udostępnianiu wszelkiego rodzaju dokumentów i plików. Co więcej, możesz to robić z każdego miejsca na ziemi, dzięki chmurze, w której zapisują się wszystkie Twoje pliki i konwersacje, niezależnie od urządzenia, z którego korzystasz.

Masz pytania? Napisz do nas!

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1151

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1656