Zadzwoń do nas 24/7

+48 576 324 337

Godziny otwarcia

Czynne całodobowo

 

Obsługa informatyczna dla firm - Outsourcing

Prowadzisz własny biznes? Niezależnie od tego, jak duże jest to przedsiębiorstwo i w jakiej branży działasz, potrzebujesz opieki informatycznej w zakresie ochrony danych na wewnętrznych dyskach i nie tylko

Prowadzisz własny biznes? Niezależnie od tego, jak duże jest to przedsiębiorstwo i w jakiej branży działasz, potrzebujesz opieki informatycznej w zakresie ochrony danych na wewnętrznych dyskach i nie tylko. Dobrze skonfigurowane i sprawnie działające systemy pozwolą na optymalizację pracy, szybszy kontakt z klientami czy efektowne działania marketingowe. Nasza firma oferuje outsourcing w Rzeszowie. To nie tylko wsparcie w zakresie IT, ale również forma oszczędności. Koszt obsługi zewnętrznej jest bowiem niższy niż miesięczne utrzymanie specjalisty na stanowisku. Co jeszcze możesz zyskać dzięki wdrożeniu tego rozwiązania? Sprawdź!

Jakim przedsiębiorstwom pomagamy w ramach umowy outsourcingu?

Outsourcing IT, którym zajmuje się nasza firma, to szereg działań, które mają na celu zapewnić bezpieczeństwo i sprawne działanie systemów informatycznych w twoim przedsiębiorstwie. Wsparcie oferujemy niezależnie od etapu, na którym jest twoja działalność. Współpracujemy z firmami, które od lat działają na rynku i dopiero teraz decydują się na wdrożenie takiego rozwiązania oraz z nowymi przedsiębiorstwami, które dopiero budują zaplecze informatyczne. Warto dodać, że wsparcia w zakresie outsourcingu udzielamy zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie – wszystko zależy od zaistniałej sytuacji i skali problemu.

Co dla początkujących na rynku?

W ramach outsourcingu nowo powstającym firmom proponujemy wsparcie z zakresu budowania sieci. Współpracę zaczniemy od... poznania misji, potrzeb przedsiębiorstwa i jego (potencjalnych) klientów. Pozwoli dobrać nam to odpowiednie rozwiązania IT. Następnie wdrożymy najbardziej właściwe urządzenia. Zbudujemy systemy i sieć informatyczną, na której opierać się będzie wymiana danych, informacji czy zleceń.

Podejmujemy współpracę z doświadczonymi

Outsourcing wdrażamy również dla firm, które od lat działają na danym rynku. Często podejmujemy współpracę z przedsiębiorstwami, które zdecydowały się na redukcję etatu informatyka (czasem nawet całych zespołów specjalistów) lub nie są zadowolone z dotychczasowego wsparcia. Współpracę rozpoczniemy od szczegółowych analiz stanu IT w firmie. Sprawdzimy, które rozwiązania działają, a które wymagają zmiany. Jeśli sytuacja będzie tego wymagać, na nowo skonfigurujemy sieci, zainstalujemy odpowiednie oprogramowanie czy odzyskamy utracone dane.

Oszczędność czasu i pieniędzy - co jeszcze możesz zyskać?

Oszczędność czasu i pieniędzy to jedna z podstawowych zalet wsparcia IT w firmach. Outsourcing pozwala na to, by twoimi systemami zajął się zespół doświadczony w różnych zakresach IT. Zamiast rekrutować kolejnych informatyków, możesz podpisać jedną umowę. Ponadto, możesz skupić się na tym, co do ciebie zależy - zarządzaniem i planowaniem strategii biznesowej. Kwestie związane z systemami i zapleczem sieci będą należeć do kogoś innego – na przykład do nas.

Naprawy, analizy, doradztwo – co możemy zrobić dla twojego przedsiębiorstwa?

Outsourcing to wsparcie zarówno w instalacji, konfiguracji, jak i naprawie sprzętów czy wewnętrznych systemów w przedsiębiorstwie. Usterka zostanie naprawiona niezależnie od dnia czy godziny. To daje przewagę nad etatem dla jednego informatyka, który pracuje w określonych godzinach. Staramy się również zapobiegać awariom, przeprowadzając regularne przeglądy komputerów i innych urządzeń. W ramach opieki IT administrujemy również serwery, lokalną siecią i dbamy o płynną dostawę internetu. Naszym klientom oferujemy szeroko pojęte wsparcie w zakresie IT – doradzamy odpowiednie rozwiązania. W miarę rozwoju firmy, dbamy o rozbudowę infrastruktury. Przeprowadzamy cykliczne audyty, które pozwalają na analizę skuteczności dotychczasowych działań. Zakres usług w ramach outsourcingu jest naprawdę szeroki – od ciebie zależy, co znajdzie się w kontrakcie.

Zapraszamy do kontaktu

Wsparcie IT dla firm to nasza specjalność. Dowiedz się, w jaki sposób możemy zapewnić płynność sieciową w twoim przedsiębiorstwie. Do kontaktu zachęcamy mieszkańców Rzeszowa i okolic. Zadzwoń albo napisz, by poznać warunki outsourcingu w ramach umowy partnerskiej.

Masz pytania? Napisz do nas!

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1151

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1656