Zadzwoń do nas 24/7

+48 576 324 337

Godziny otwarcia

Czynne całodobowo

 

Outsourcing IT

Wsparcie informatyczne dla firm

Doskonale wiemy, że każde przedsiębiorstwo wymaga odpowiednio dobranych rozwiązań informatycznych. Dlatego niezależnie od branży, w której działasz, proponujemy profesjonalny outsourcing IT dla firm, dzięki któremu nie musisz już martwić się o swoje dane, sieć czy komputery i inne urządzenia - zajmiemy się nimi na każdym etapie Twojej działalności: od projektu sieci, przez jej konfigurację z dopasowanymi do Twoich indywidualnych potrzeb urządzeń, aż po kompleksowe wsparcie IT w zakresie naprawy komputerów, rozwiązywania problemów z siecią, oprogramowaniem czy odzyskiwaniem utraconych danych. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług, które możemy Ci zaoferować wraz z korzyściami, które zagwarantujemy Twojej firmie?

W ramach outsourcingu IT oferujemy pomoc informatyczną, która jest niezbędna w każdym przedsiębiorstwie oraz na każdym etapie jej działalności. Dlatego nasze usługi dedykujemy zarówno firmom, które dopiero zamierzają wejść na rynek, jak i tym, które już mają spore grono swoich klientów.

Dla rozpoczynających swoją działalność przedsiębiorstw oferujemy w ramach outsourcingu IT wsparcie z zakresu budowy sieci komputerowych. Co to oznacza? Najpierw musimy dokładnie poznać potrzeby Twojej firmy, a następnie zaproponujemy rozwiązanie w postaci urządzeń, systemów i sieci, dzięki którym będziesz mógł w profesjonalny sposób obsługiwać wszystkich swoich klientów, zarządzać danymi i cieszyć się intuicyjną obsługą wszystkich urządzeń i programów. W skrócie: rozwinąć skrzydła i dać ponieść się pracy.

W ramach outsourcingu oferujemy także wsparcie dla firm, które już działają na rynku, ale szukają rozwiązania, umożliwiającego odciążenie ich pracowników od kwestii informatycznych lub całkowitą rezygnację z etatów na rzecz IT. Podpisując z nami umowę masz pewność, że otrzymasz profesjonalną pomoc informatyczną, w ramach której oferujemy konfigurację sieci komputerowych, odzyskiwanie danych czy zdalne wsparcie w przypadku jakichkolwiek problemów związanych z działaniem sieci informatycznych w Twojej firmie. Ale to nie wszystko! Sprawdź, jakie inne korzyści przyniesie Ci profesjonalny outsourcing oferowany przez naszych specjalistów.

Korzyści z outsourcingu IT w Twojej firmie


Pierwszą i najważniejszą zaletą możliwości wsparcia prac informatycznych od zewnętrznej firmy jest możliwość skupienia się na realizacji Twoich własnych celów biznesowych. Nie musisz martwić się kwestiami IT, ponieważ wiesz, że zawsze, niezależnie od okoliczności, otrzymasz od nas natychmiastowe wsparcie.

Po drugie, powierzenie nam obowiązków związanych z obsługą informatyczną pozwala Ci redukować koszty. Dzięki outsourcingowi nie musisz zatrudniać kilku specjalistów, z których każdy zna się wyłącznie na określonej dziedzinie IT. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy pomogą Ci w każdej kwestii.

W ramach outsourcingu zajmujemy się stałą opieką informatyczną od sprzętu, przez Internet, aż po oprogramowanie i system operacyjny. Możesz liczyć na nasze wsparcie w tworzeniu infrastruktury komputerowej, aktualizacji oprogramowania, administrowaniu sieciami oraz serwerami, usuwaniu wszelkiego rodzaju awarii, naprawie sprzętu, regularnych przeglądach systemów komputerowych, kwestiach związanych z utratą, odzyskiwaniem oraz archiwizowaniem danych, a także profesjonalnym doradztwie informatycznym.

Zakres wsparcia informatycznego zależy od wcześniej uzgodnionych w umowie zasad. Dzięki temu możesz z łatwością dopasować usługę outsourcingu IT do indywidualnych potrzeb swojej firmy i już więcej nie martwić się o kwestie informatyczne. Chcesz dowiedzieć się więcej lub jesteś zdecydowany, bo podpisać umowę? Odwiedź nas w naszym stacjonarnym punkcie w Rzeszowie lub skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer 530 950 622 lub pisząc maila na adres biuro@sprawnyinformatyk.pl. Możesz skontaktować się z nami także wypełniając, dostępny poniżej, formularz kontaktowy – odpowiemy najszybciej, jak to możliwe. Pozostajemy do Twojej dyspozycji, zapewniając maksymalnie dopasowane do Ciebie wsparcie w ramach outsourcingu IT, który przyniesie mnóstwo korzyści Twojej firmie.

 

Opieka informatyczna odbywa się na podstawie umowy partnerskiej na wspólnie ustalonych zasadach, by nasze działania były w pełni dopasowane do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz obsługi informatycznej? Zadzwoń!

+48 576 324 337

Masz pytania? Napisz do nas!

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1151

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1656