Zadzwoń do nas 24/7

+48 576 324 337

Godziny otwarcia

Czynne całodobowo

 

Pogotowie komputerowe

Pogotowie komputerowe

Jesteś w trakcie tworzenia ważnego projektu, a dysk w Twoim laptopie odmówił posłuszeństwa? Bez sprawnych laptopów “tu i teraz” Twoi pracownicy mają związane ręce? Chcesz szybko wydrukować pracę na zaliczenie przedmiotu, a drukarka nagle zaczęła przycinać papier? A może komputer stacjonarny po wielu latach wyzionął ducha?

Zadzwoń do nas od razu - działamy jako informatyk / pogotowie komputerowe na telefon i szybko pomożemy Ci we wszystkich tych przypadkach! Nasza siedziba znajduje się w Rzeszowie. Niezależnie, czy chodzi o Twój prywatny sprzęt w domu, czy o firmowy w Twoim biurze, możesz zwrócić się do nas po pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Co więcej, do każdej usługi typu pogotowie IT oferujemy dojazd do klienta w Rzeszowie gratis! Przez cały dzień i całą noc jesteśmy dostępni pod numerem: 576 324 337. Dzwoń, kiedy tylko masz problem ze sprzętem IT! Jeśli cenisz sobie komfort, szybkość i dokładność, nasze usługi komputerowe są tym, czego szukasz.

Pogotowie komputerowe – w jakich przypadkach możemy Ci pomóc?

  1. W zakres usług naszego pogotowia IT wchodzi wszystko, co związane z oprogramowaniem i systemami. Potrafimy je skonfigurować, odinstalować i zainstalować, wyeliminować awarię i zoptymalizować ich działanie. Jeśli wydaje Ci się, że coś “zawiesiło się na amen”, nie martw się - podpowiadamy, że wystarczy dobry informatyk, aby zażegnać problem. Możemy również pomóc Ci w zwiększeniu wydajności i poprawieniu działania sprzętu poprzez wykrycie niestabilnego oprogramowania i zastąpienie go lepszym.
  2. Złośliwe oprogramowanie, czyli wirusy. Pozbędziemy się spyware (czyli programy śledzące aktywność użytkownika), dobrze znane wszystkim trojany czy adware (uciążliwe oprogramowanie reklamowe) - żadne wyzwanie nie jest nam straszne. W dzisiejszych czasach nietrudno o próby wykradania danych. Jeśli tylko zauważysz podejrzaną aktywność na Twoim komputerze, zadzwoń na nasze pogotowie IT, aby zapobiec utracie ważnych danych i włamaniu na Twoje konta. Zadbaj o instalację dobrego oprogramowania antywirusowego – pomoże Ci w tym oczywiście nasz informatyk.
  3. Utrata danych – od pamiątkowych zdjęć z wakacji, przez dokumenty i bazy danych firmy, po zawartości całych pendrive i dysków twardych. Jeśli pliki zniknęły z zasięgu Twojego wzroku, to nie panikuj! Nasze pogotowie IT może temu zaradzić. Nie czekaj, tylko od razu zadzwoń po pomoc informatyczną do nas, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby przywrócić utracone dane. Dla zabezpieczenia ich w przyszłości, możemy wykonać również kopie zapasowe. Pracujemy na dyskach twardych, pendrive, kartach pamięci.
  4. Awaria sprzętu - nasze usługi komputerowe to nie tylko praca na procesach zachodzących w komputerze, ale i naprawianie jego poszczególnych elementów, które uległy awarii lub zużyciu.

Pomoc informatyczna obejmuje wymianę dysku lub matrycy, a także oczyszczenie komputera z kurzu czy zregenerowanie go po zalaniu płynem (kawą, piwem, wodą, sokiem, herbatą - czymkolwiek, co stało u Ciebie na biurku). W ramach usług wymieniamy również klawiatury, obudowy czy gniazda zasilania. Możemy uratować Twojego laptopa po nieszczęśliwym upadku!

Wielu użytkowników nie pamięta o tym, że należy wykonywać okresowe przeglądy sprzętu, aby wyeliminować problemy związane z zakurzeniem komponentów oraz przegrzewaniem się. Regularna konserwacja to klucz do lepszej wydajności sprzętu. Sięgaj po pomoc informatyczną nie tylko w nagłych przypadkach, ale też profilaktycznie.

Jak widzisz, nasze pogotowie IT w Rzeszowie to prawdziwe centrum pomocy informatycznej, które odpowiada na różne potrzeby użytkowników oferując różne usługi. Jeśli Twój problem z komputerem nie znalazł się na powyższej liście usług - zadzwoń i opisz sytuację, a nasz specjalista IT postara się znaleźć rozwiązanie.

Masz pytania? Napisz do nas!

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1151

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1656