Zadzwoń do nas 24/7

+48 576 324 337

Godziny otwarcia

Czynne całodobowo

 

Serwis Komputerowy

Serwis Komputerowy

Jesteśmy specjalistami, których pasja do IT przekłada się także na profesjonalną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. W ramach naszych usług proponujemy serwis komputerowy, dzięki któremu każde z Twoich urządzeń odzyska pełną funkcjonalność. Doskonale wiemy, że awarie sprzętu zdarzają się nieoczekiwanie, dlatego służymy pomocą także w zakresie pogotowia komputerowego, które jest dostępne dla naszych klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Serwis komputerowy w skrócie

Realizujemy usługi serwisowe zarówno dla samych komputerów stacjonarnych typu PC, a także monitorów, laptopów, klawiatur, drukarek, skanerów oraz wielu innych urządzeń, które stanowią szeroko rozumiany sprzęt komputerowy.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, instytucji państwowych, jak i przedsiębiorców, którzy posiadają całą infrastrukturę komputerową i liczą na fachową pomoc, która realnie pomoże zdiagnozować i naprawić problem, bez jakiegokolwiek uszczerbku na danych.

Serwis komputerowy, jaki proponujemy naszym klientom, to najwyższej jakości usługi realizowane na podstawie umowy zlecenia lub w ramach podpisanej umowy partnerskiej. Niezależnie od rodzaju zlecenia, możesz zawsze liczyć na solidnie, profesjonalnie i szybko wykonaną pracę.

Czym się zajmujemy?

Nasz zakres usług jest niezwykle szeroki i nie ogranicza się wyłącznie do samych komputerów, ale także wszystkich urządzeń, z jakimi mogą się one łączyć i współpracować: drukarek, skanerów, kserokopiarek, klawiatur, monitorów, laptopów itd. Sprzętem jakich marek się zajmujemy? Praktycznie każdej, ponieważ nigdy nie zostawiamy klienta bez pomocy. Dlatego u nas wykonasz naprawę zarówno laptopa Dell, monitora HP, PCa Apple, jak i drukarki Samsung, ale także innych, mniej popularnych marek.

Wierzmy, że nasza pasja do komputerów, a także wciąż poszerzająca się na ich temat wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwolą spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy pewni, że nie ma rzeczy niemożliwych i każda awaria może zostać skutecznie usunięta.

Proces naprawy rozpoczyna się od profesjonalnej diagnostyki uszkodzonego urządzenia. Nawet jeśli usterka jest oczywista, sprawdzamy sprzęt także pod kątem innych, ewentualnych błędów. Pierwszym krokiem serwisowania jest weryfikacja zewnętrzna, czyli to, co widać gołym okiem: integralność obudowy, zasilanie, jakość wyświetlanych obrazów i inne, widoczne elementy, w zależności od rodzaju urządzenia. Następnie, po ustaleniu prawdopodobnej przyczyny uszkodzenia, wykonywana jest wstępna wycena dla klienta.

Jeśli sprzęt możliwy jest do naprawy natychmiast, nasi serwisanci zajmą się tym od ręki. Zdarzają się, jednak sytuacje, w których awaria wynika z trwałego uszkodzenia jednego z elementów, które należy zamówić u producenta. Wówczas, do ceny serwisowej, naliczana zostaje również kwota za zamówiony komponent, a czas zlecenia uzależniony jest od jego dostawy.

Nasi dostawcy to jednak sprawdzeni fachowcy, z którymi pracujemy od lat i nigdy się na nich nie zawiedliśmy, dlatego naprawa nie będzie przeciągała się w nieskończoność.

Po zakończeniu naprawy każdy sprzęt zostaje poddany testom oraz kontroli jakości, aby wykluczyć jakiekolwiek inne uszkodzenia. Dzięki temu masz pewność, że serwis został wykonany w sposób profesjonalny, a urządzenie, które Ci oddajemy jest w pełni sprawne.

Jak się umówić?

Jeśli to nic pilnego, przed wizytą, możesz skontaktować się z naszym serwisem w sprawie ustalenia szczegółów. Zostaniesz wówczas również poinformowany o wstępnym czasie oczekiwania na realizację usługi. Jeśli jednak awaria Twojego sprzętu wymaga natychmiastowej reakcji, możesz przynieść uszkodzone urządzenie bezpośrednio do naszego biura lub zamówić usługę pogotowia komputerowego, a nasi specjaliści pojawią się pod wskazanym przez Ciebie adresem i natychmiast zajmą się serwisem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientów jesteśmy czynni 365 dni w roku przez całą dobę, a w sprawie wszystkich naszych usług skontaktujesz się z nami pod numerem telefonu +48 576 324 337 - zapraszamy o każdej porze dnia i nocy!

Masz pytania? Napisz do nas!

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1151

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1656