Zadzwoń do nas 24/7

+48 576 324 337

Godziny otwarcia

Czynne całodobowo

 

Tworzenie stron WWW

Tworzenie stron WWW

Chcesz, żeby Twoja firma miała swoje miejsce w sieci, do którego zawsze mogą trafić klienci? Nie ograniczaj się do działań na mediach społecznościowych. Zrób coś całkowicie własnego, co godnie reprezentuje interesy Twojego przedsiębiorstwa. Własna strona internetowa to idealna baza pod ogrom działań marketingowych, które możesz wykonywać, aby wzbudzać zainteresowanie produktami/usługami i pozyskiwać nowych klientów.

Projektowanie i tworzenie stron www – firma SprawnyInformatyk z Rzeszowa

Dzięki naszym kwalifikacjom, obyciu w nowinkach świata IT oraz doświadczeniu, doskonale wiemy, co dobra strona internetowa powinna zawierać. Dobra, czyli przejrzysta, intuicyjna, efektowna i efektywna oraz nastawiona na potrzeby użytkownika.

Projektowanie i tworzenie stron www to bowiem jedna z naszych specjalności. Tworzymy nie tylko witryny internetowe, które mogą być wizytówką firmy. W naszej ofercie są również całe portale www, blogi oraz vlogi, szablony stron internetowych, aplikacje, sklepy internetowe. Szczególnie sklepy stały się popularne w ostatnich latach, kiedy branża e-commerce rozwinęła się w zawrotnym tempie i rozbudowuje się coraz bardziej. Współczesne społeczeństwo już nie wyobraża sobie świata, w którym nie można zrobić zakupów bez wychodzenia z domu. Zatem jeśli prowadzisz stacjonarną sprzedaż produktów - warto rozważyć również założenie sklepu internetowego. A my możemy Ci w tym pomóc!

Dlaczego warto powierzyć nam zbudowanie Twojej strony internetowej od zera?

Po pierwsze: fachowe doradztwo. Niezależnie, czy jesteś laikiem i zupełnie nie znasz się na temacie, czy masz o tym pojęcie i wiesz dokładnie, czego chcesz – zawsze od nas możesz dowiedzieć się, co warto zrobić i co warto zmienić. Możesz przyjść z konkretnymi pomysłami i stworzoną już identyfikacją wizualną, ale możesz też całkowicie zdać się na nas.

Nasza współpraca jest stała i nieprzerwana. Nie zostawimy Cię w potrzebie! Nasze usługi są kompleksowe, więc w razie awarii komputera czy problemów oprogramowaniem nie musisz szukać pomocy gdzieś indziej.

Co robimy w ramach projektu budowy strony internetowej?

Projektowanie i tworzenie stron www to złożony proces. Składa się na niego wiele kroków, które połączone ze sobą dają pożądane rezultaty. Tworząc projekt, bierzemy pod uwagę:

  1. Cel, czyli do czego ma służyć? Do robienia zakupów, budowy świadomości marki, pozyskiwania danych kontaktowych, zachęcenia do wizyty stacjonarnie, czy po prostu do dzielenia się treściami?
  2. UI (user interface) czyli interfejs użytkownika: określenie co i w jaki sposób użytkownik może zrobić na stronie. UI służy za narzędzie pośredniczące między użytkownikiem, a witryną.
  3. UX (user experience) czyli doświadczenie użytkownika to coś, co można zaprojektować, a tym samym to wartość, której jakość da się zmierzyć (na przykład sprawdzając, jak długo użytkownik zostaje w witrynie). UX design to projektowanie interakcji użytkownika z witryną i jego doświadczeń oraz sposób prezentacji treści.
  4. IA (information architecture) czyli architektura informacji. Rozplanowujemy treści w witrynie tak, by były jak najbardziej przystępne dla odbiorcy, na przykład tworzymy mapę witryny z menu i jego podstronami.
  5. RWD (responsive web design) czyli responsywność witryny. W dzisiejszych czasach smartfony są nieodłaczną częścią życia użytkowników Internetu. Aby Twoja firma lepie wypadała w oczach klientów, musi być dostosowana do działania na małych ekranach o różnych rozdzielczościach.
  6. Wygląd, czyli pierwsze wrażenie! Stworzymy dla Ciebie idealny layout witryny. Wybierzemy kolorystykę, czcionki, przyciski i wiele innych elementów.

Powierz zaprojektowanie i zbudowanie strony www specjalistom z Rzeszowa - zgłoś się do nas już teraz, aby rozpocząć współpracę!

 

 

 

Masz pytania? Napisz do nas!

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1151

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1656