Zadzwoń do nas 24/7

+48 576 324 337

Godziny otwarcia

Czynne całodobowo

 

Zdalna pomoc

Zdalna pomoc

Pomoc informatyczna online Rzeszów

Pojawił się u Ciebie problem z komputerem i poszukujesz godnego zaufania serwisu? Chcesz zwrócić się po pomoc do doświadczonego informatyka, który nie będzie przetrzymywał sprzętu tygodniami, tylko w krótkim czasie znajdzie przyczynę awarii i będzie potrafił rzeczowo przedstawić Ci rozwiązanie problemu? Nie musisz szukać daleko. Trafiłeś przecież do nas! Mimo tego, że jesteśmy z Rzeszowa, możesz skorzystać z naszych usług! Pomoc informatyczna online to jedna z naszych usług. Wychodzimy naprzeciw potrzebom współczesnych użytkowników - w dzisiejszych czasach wiele dziedzin życia przenosi się do sieci, więc jako nowoczesna firma i my działamy zdalnie.

Co oznacza pomoc informatyczna online?

Wcale nie musisz wysyłać nam swojego laptopa pocztą i obawiać się o to, czy wróci do Ciebie w dobrym stanie. Usługę możemy świadczyć w pełni zdalnie, a wszystko dzięki oprogramowaniu TeamViewer. Jeśli pobierzesz i zainstalujesz TeamViewer na swoim komputerze, wystarczy już tylko dobre połączenie z Internetem, a my będziemy w stanie się z Tobą połączyć i sterować Twoim komputerem z siedziby naszej firmy w Rzeszowie. Połączenie zostaje zainicjowane wyłącznie za Twoją zgodą, dzięki temu, że podasz nam swój unikalny identyfikator oraz hasło-kod nadane w aplikacji. Nie będziemy mogli połączyć się z komputerem bez Twojej zgody.

TeamViewer to sprawdzone narzędzie do pracy zdalnej, znane przez informatyków na całym świecie. Korzystają z niego między innymi firmy, w których pracownicy pracują w trybie zdalnym (na home office). Dzięki niemu dział IT może na odległość rozwiązywać problemy ze sprzętem i z oprogramowaniem. Ponieważ jesteśmy nowoczesną firmą, postanowiliśmy skorzystać z tego pomysłu i dzięki temu pomagać szerszemu gronu klientów.

Skąd bezpiecznie pobierzesz TeamViewer? Kliknij w przycisk poniżej, który przeniesie Cię na stronę pobierania wolną od złośliwego oprogramowania (wirusów).

Pomoc informatyczna online krok po kroku

  1. Zadzwoń do nas i opisz swój problem. Jesteśmy dostępni pod numerem 576 324 337, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Działamy jako pogotowie informatyczne i zawsze jesteśmy gotowi do pomocy.
  2. Wspólnie ustalimy warunki usługi, wstępnie zaproponujemy rozwiązanie problemu i umówimy się na dogodny termin przeprowadzenia zdalnej pomocy informatycznej.
  3. Poprosimy Cię o opłacenie z góry pierwszej godziny pracy naszego specjalisty. Dokładne informacje dotyczące transakcji otrzymasz drogą mailową.
  4. Musisz pobrać program TeamViewer korzystając z przycisku, który udostępniliśmy na tej podstronie. Zainstaluj go.
  5. W terminie naszego spotkania online uruchom program i podaj nam telefonicznie Twój identyfikator oraz hasło dostępu.
  6. Naprawiamy Twój komputer!

Kiedy pomoc informatyczna online nie jest możliwa?

  • gdy nie masz połączenia z Internetem,
  • gdy komputer się nie uruchamia, system nie może się otworzyć,
  • w komputerze trzeba wymienić jakieś elementy, na przykład dysk twardy, gniazdo zasilania.

Masz pytania? Napisz do nas!

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1151

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1656