Zadzwoń do nas 24/7

+48 576 324 337

Godziny otwarcia

Czynne całodobowo

 

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych z różnych nośników

Niezbędna Ci jest pomoc informatyczna w bardzo awaryjnej sytuacji? Zgłoś się do nas, a na pewno uzyskasz oczekiwane wsparcie. Odzyskiwanie danych - nasza firma radzi z tym sobie bez problemu w przypadku zarówno dysków twardych, jak i sformatowanej pamięci. Dokładnie wiemy, co zrobić w przypadku uszkodzeń logicznych, technicznych, sprzętowych oraz fizycznych. Do naszych atutów należy zaliczyć także wysoką skuteczną oraz zachowywanie poufności.

Nasze usługi obejmują odzyskiwanie danych z:

 • telefonu,
 • tabletu,
 • karty pamięci,
 • dysku SSD (flash) oraz HDD (talerzowych),
 • macierzy

Jesteśmy specjalistami, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnej wiedzy doskonale radzą sobie z każdą awaryjną sytuacją. Dzięki temu usługa odzyskiwania danych, którą oferujemy naszym klientom jest w pełni bezpieczna. Mimo tego, że jest to zadanie niezwykle skomplikowane i czasochłonne, jesteśmy pewni, że uda nam się pomóc także Tobie!

Przyczyny uszkodzenia danych

Aby dowiedzieć się, jak utracone, uszkodzone lub niedostępne pliki odzyskać, należy najpierw dowiedzieć się jakie istnieją typy uszkodzeń, które doprowadziły do ich utracenia. Pierwszym z nich są oczywiście uszkodzenia fizyczne, czyli mechaniczne usterki urządzeń, na których znajdowały się ważne dla nas informacje. Przykładowymi uszkodzeniami tego rodzaju jest zarysowanie płyt CD lub DVD, awaria głowicy lub niesprawne silniki w dyskach twardych czy pęknięcie taśm.

Drugim rodzajem usterek są te spowodowane uszkodzeniami logicznymi, czyli takimi, które wykazują błąd nie w samym sprzęcie, ale jego oprogramowaniu. Usterki nośników, usunięte, nadpisane lub sformatowane pliki, a także uszkodzone partycje i systemy plików - wszystkie te błędy są usterkami logicznymi, dużo bardziej skomplikowanymi, jednak nie niemożliwe do odzyskania.

Odzyskiwanie danych przez zespół Sprawnego Informatyka

Zajmujemy się wszystkimi wyżej opisanymi sytuacjami, w których Twoje dane zostały utracone, nadpisane, uszkodzone lub usunięte. Pierwszym krokiem jest naprawa dysku twardego, na podstawie którego następnie jest tworzony obraz uszkodzonego dysku. Kolejnym etapem pracy jest sklonowanie dysku na nowy egzemplarz oraz naprawa znajdujących się tam plików. Do tego celu używamy specjalistycznego oprogramowania komputerowego lub edytorem heksadecymalnym, które pozwalają nam zrekonstruować zawartość uszkodzonego dysku i umożliwić bezproblemowy dostęp oraz odczyt znajdujących się na nim plików. Wówczas usługę odzyskiwania uznajemy za zrealizowaną, a Ty możesz się znów cieszyć ważnymi dla siebie danymi. Masz dodatkowe pytania? Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w każdej awarii!

Potrzebujesz pomocy w przedstawionym obszarze? Zadzwoń i umów się z naszym konsultantem, a następnie zamów bezpłatnego kuriera i wyślij nam sprzęt do analizy. Lepszego wsparcia na terenie Rzeszowa w awaryjnych sytuacjach po prostu nie znajdziesz!

Kiedy możesz zwrócić się do nas po pomoc?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy – nasz telefon jest czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Działamy jako pogotowie informatyczne i nie zostawiamy naszych klientów w potrzebie. Zatem nie wahaj się ani chwili, tylko zamiast wpadać w panikę - zadzwoń! Pomożemy, gdy:

 • Twój komputer nagle przestał się uruchamiać, a właśnie byłeś w połowie pisania pracy magisterskiej,
 • Twoje dziecko nieświadomie usunęło z karty SD wszystkie pamiątkowe zdjęcia z poprzednich wakacji,
 • nie możesz otworzyć dokumentów z firmowego pendrive,
 • odnalazłeś starego laptopa, na którym mogą znajdować się cenne pliki.

W tych i wielu innych przypadkach firma Sprawny Informatyk z Rzeszowa pomoże Ci przywrócić to, co myślisz, że przepadło bezpowrotnie. Odzyskiwanie danych z karty pamięci, z dysku SSD, HDD i z macierzy to jednak nie wszystko. Możesz nam powierzyć również odzyskiwanie danych z telefonu - przywieź go do naszej siedziby w Rzeszowie, a postaramy się przywrócić ważne dla Ciebie zdjęcia czy kontakty.

może świadczyć o tym, że będzie konieczne odzyskiwanie danych z nośnika?

Jeśli dostrzeżesz jeden z wymienionych błędów:

 • hałasy dochodzące z okolic dysku twardego (szumy, szuranie, stukanie, klikanie)
 • SMART Hard Disk Error
 • Disc boot failure
 • Missing operating system
 • komunikat o formatowaniu dysku

To zaprzestań działań na sprzęcie i od razu zadzwoń do nas. Powyższe oznaczają, że dane mogły zostać utracone. Nie zalecamy prób otwierania nośnika i samodzielnego naprawiania go, ponieważ możesz pogłębić awarię i ryzykować bezpowrotną utratą danych.

Urządzenie może być uszkodzone zarówno logicznie, jak i mechanicznie. W pierwszym przypadku jesteśmy w stanie szybciej przeprowadzić odzyskiwanie danych z nośnika, w drugim praca może wymagać więcej czasu, a nawet i współpracy z firmą zewnętrzną.

Przywieź Twój telefon, kartę pamięci, dyski, SSD, HDD i macierze do nas – postaramy się odzyskać dane!

Masz pytania? Napisz do nas!

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1151

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1656