Zadzwoń do nas 24/7

+48 576 324 337

Godziny otwarcia

Czynne całodobowo

 

Odzyskiwanie danych z dysku HDD

Na każdym sprzęcie, z którego korzystamy, przechowujemy określoną ilość informacji. Mogą mieć one postać na przykład zdjęć lub dokumentów w różnych formatach. Niezależnie od tego, jakiego typu własność utracimy, jest to dla nas wyjątkowo stresująca sytuacja. Szczególnie kiedy strata dotyczy plików służbowych lub tych, które mają dla nas sporą wartość sentymentalną. Wtedy wiele osób zastanawia się, jak odzyskać dane z dysku HDD? Czy jest to możliwe, czy na zawsze trzeba pożegnać się z utraconymi plikami? Nasza firma z siedzibą w Rzeszowie potrafi sobie poradzić nawet z najtrudniejszymi sytuacjami.

Jakie są powody utraty danych z dysku HDD?

Przyczyn może być naprawdę wiele. Czasami sami nieumyślnie usuniemy kilka ważnych dla nas plików. W innych przypadkach winowajcą może być sam sprzęt i usterki wynikające chociażby z upadku, awarii, ataku hackerskiego, wirusa komputerowego, niepoprawnego sformatowania plików czy zalania. Niezależnie jednak od tego, jaki powód stoi za utratą plików, odzyskiwanie danych z dysku HDD jest jak najbardziej możliwe. Proces może być krótki i prosty lub długi i żmudny. Wszystko zależy zarówno od ilości utraconych plików, jak i powodu, dla którego zniknęły one z naszego sprzętu.

Ile kosztuje odzyskanie danych z dysku HDD?

Nasza firma zajmuje się niemal każdego rodzaju sprzętem — od komputerów stacjonarnych aż po niewielkie nośniki pamięci typu pendrive czy karta SSD. Odzysk danych z dysku HDD to usługa, której koszt zależy przede wszystkim od samego urządzenia oraz usterki będącej powodem utracenia plików. Dodatkowo, im więcej informacji musimy przywrócić, tym większa będzie cena świadczenia (od 300 złotych w górę). Dokładny koszt usługi odzyskiwania danych z dysku HDD określamy po obejrzeniu sprzętu i ocenie problemu Klienta.

Dlaczego warto powierzyć nam odzyskiwanie danych?

Jesteśmy doświadczoną firmą, która priorytetowo traktuje bezpieczeństwo. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci nie tylko powierzają nam swój sprzęt, ale również zaufanie. Odzyskiwanie danych z dysku HDD to jedna z wielu usług, która wymaga poufności oraz profesjonalizmu. Jeżeli więc zdecydujesz się na współpracę z naszymi specjalistami, to możesz mieć pewność, że wszystkie pliki oraz informacje są bezpieczne.

Masz pytania? Napisz do nas!

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1151

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1656
Aktualności