Zadzwoń do nas 24/7

+48 576 324 337

Godziny otwarcia

Czynne całodobowo

 

Awaria, włamanie, fizyczne uszkodzenie urządzenia - wiele jest powodów, przez które nasz sprzęt elektroniczny przestaje działać na dotychczasowym poziomie. Uniemożliwia to pracę, zakłóca relaks. Nasza firma IT w Rzeszowie proponuje usługi, które kryją się pod szeroką nazwą “serwis komputerowy”. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Odzyskiwanie danych, naprawa komputerów, serwis PC – co możemy ci zaproponować, byś komfortowo i efektywnie mógł korzystać ze swojego sprzętu w domu i w pracy?

Serwis komputerowy w Rzeszowie dla firm

Jako firma IT działająca dla klientów z Rzeszowa i okolic, proponujemy serwis komputerowy i odzyskiwanie plików. System przestał działać? Monitor nie wyświetla poprawnie kolorów? Chętnie przeprowadzimy naprawę PC i połączonych z nim urządzeń - drukarki, klawiatury i innych elementów systemu komputerowego. Świadcząc usługi IT dla firm z różnych branż, zajmujemy się serwisem całej infrastruktury komputerowej - niezależnie od liczby stanowisk i rodzaju usterki. W umowie o współpracy jasno określamy, jakiego wsparcia udzielamy w sytuacji awaryjnej. Najczęściej mamy do czynienia z odzyskiwaniem danych z komputerów, naprawą oraz aktualizacją PC, a konkretnie systemu operacyjnego czy zainstalowanych programów.

Naprawa komputerów dla użytkowników indywidualnych

Jeśli nie prowadzisz firmy, a interesuje cię odzyskiwanie danych lub serwis komputerowy, również możesz się do nas zgłosić. Naprawy prowadzimy dla klientów indywidualnych na takim samym, najwyższym poziomie. Proponujemy serwis IT zarówno komputerów stacjonarnych od wiodących producentów, jak i tych oferowanych na rynku przez mniej znane marki. Od razu po ustaleniu prawdopodobnej przyczyny awarii PC lub innego urządzenia, proponujemy wycenę usługi. Dzięki temu wiesz, z jakimi kosztami wiązać się będzie naprawa komputerowa.

Odzyskiwanie danych z nośników pamięci w Rzeszowie

Odzyskiwanie danych z dysku komputerowego to usługa, którą prowadzimy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, które mają rozbudowany system IT. Awaria nośników pamięci w sprzęcie PC może zdarzyć się każdemu i zazwyczaj dochodzi do niej w najmniej oczekiwanym momencie. Tracimy pliki o wartości sentymentalnej lub dokumenty i bazy danych firmy. Utracone, uszkodzone lub przypadkowo usunięte dane z komputera można odzyskać. Nie trzeba panikować - wystarczy do nas zadzwonić, by porozmawiać o serwisie nośnika w PC.

Warto zaznaczyć, że naprawa dysku, a właściwie odzyskiwanie danych dotyczy nie tylko pamięci komputera czy systemów IT. Pracujemy również na dyskach SSD, HDD, kartach pamięci czy telefonach komórkowych. Zdjęcia z wakacji, praca magisterska czy ważne służbowe pliki mogą wrócić na swoje miejsce.

Serwis PC w Rzeszowie – jak długo trzeba czekać na naprawę?

Pytanie o czas trwania usługi pada zaraz po pytaniu o cenę. Nie jesteśmy zdziwieni. Jako firma IT doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną częścią zawodowego i domowego życia są urządzenia komputerowe. To, ile potrwa naprawa, zależy od rodzaju usterki. Czasem serwis PC da się przeprowadzić niemal od ręki - zwłaszcza, jeśli usługi dotyczą odzyskiwania danych, aktualizacji czy konieczności ponownego wgrania systemu IT. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy naprawa PC się przeciąga. Ma to miejsce zazwyczaj wtedy, kiedy uszkodzona jest konkretna część komputera stacjonarnego. Musimy wówczas czekać na jej transport od producenta. Niestety, nie mamy wpływu na terminy dostaw.

Usługi serwisu komputerowego w Rzeszowie - jesteśmy dla ciebie 24/7

Nasza firma IT prowadzi usługi z zakresu serwisu komputerowego, np. naprawy lub odzyskiwania danych z dysków PC przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Jesteśmy do dyspozycji klienta w każdej, najbardziej awaryjnej sytuacji. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług - także tych związanych z serwisowaniem komputera, i do kontaktu. Pamiętaj - kiedy sytuacja tego wymaga, nie musisz martwić o to, jak dojechać do siedziby naszej firmy w Rzeszowie. To my przyjedziemy pod wskazany przez ciebie adres, by zająć się renowacją lub odzyskiwaniem danych z twojego komputera. Zadzwoń - o dowolnej porze.

Masz pytania? Napisz do nas!

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1151

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1656
Aktualności