Zadzwoń do nas 24/7

+48 576 324 337

Godziny otwarcia

Czynne całodobowo

 

Naprawa laptopów

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że we współczesnym, zinformatyzowanym świecie trudno funkcjonować bez sprawnego komputera. Wybierając naszą firmę z Rzeszowa możesz liczyć na szybką i rzetelną naprawę laptopów. Świadczymy usługi zarówno stacjonarnie, jak i online, dzięki czemu możesz skontaktować się z naszymi fachowcami z każdego zakątka Polski. Co więcej, nie musisz wysyłać nam sprzętu, aby skorzystać z naszej pomocy. Za pośrednictwem specjalnego programu odpowiednio zdiagnozujemy awarię oraz wskażemy dokładną instrukcję jej usunięcia. Wystarczy, że zadzwonisz do nas, opiszesz swój problem i umówisz się na dogodny termin. Proste, prawda?

Jesteśmy specjalistami z branży IT, którzy swoją profesjonalną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie przekładają na realne wsparcie techniczne dla swoich klientów. Przywrócimy Twojemu urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność. Oferujemy profesjonalny serwis laptopów, a w tym:

- odzyskiwanie utraconych danych np. ważnych plików, maili, zdjęć z dysku SSD,

- czyszczenie wnętrza laptopów,

- konserwację systemu chłodzenia, a więc wymianę past i termopadów,

- weryfikację czy sprzęt nie jest zawirusowany oraz usunięcie niechcianego oprogramowania,

- naprawę uszkodzeń spowodowanych przez użytkownika, na przykład zalanie, pęknięta matryca,

- instalację systemu operacyjnego oraz popularnych programów.

Świadczymy kompleksowe usługi także w zakresie pogotowia komputerowego, które pozostaje do Twojej dyspozycji przez całą dobre, 7 dni w tygodni. Wiemy, że awaria sprzętu może zdarzyć się nieoczekiwanie – w trakcie pracy, nauki czy gry. Dlatego potrzebujesz jak najszybszej, w pełni profesjonalnej pomocy. Naprawę laptopów realizujemy w Rzeszowie, ale także online.

Kompleksowy serwis laptopów w Rzeszowie

Funkcjonowanie bez sprawnego komputera wydaje się w dzisiejszych czasach wręcz niemożliwe. Korzystamy z nich w ramach realizacji obowiązków służbowych, kontaktu z bliskimi, dokonywania transakcji płatniczych czy rozrywki. Zdarza się jednak, że na skutek uszkodzenia, usterki lub zbyt długiej i intensywnej eksploatacji sprzęt elektroniczny zaczyna szwankować i przestaje poprawnie działać. Co zrobić w tej sytuacji? Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest skorzystanie z fachowego serwisu laptopów w Rzeszowie.

Realizujemy usługi serwisowe dla klientów indywidualnych, firm z różnych branż oraz instytucji państwowych. Pomagamy przywrócić pełną sprawność urządzeniom niemal każdej marki (Dell, Samsung, HP, Apple itp.), bez utraty ważnych danych. Szybko i precyzyjnie wskażemy przyczynę usterki oraz przystąpimy do prac naprawczych. W ramach umowy zlecenia lub podpisanej umowy partnerskiej możesz liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne w atrakcyjnej cenie.

Naprawa laptopów - firma informatyczna Rzeszów

Stale poszerzamy wiedzę na temat nowych trendów w dziedzinie IT. Dlatego spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Serwis laptopów w Rzeszowie rozpoczynamy od rzetelnej i szczegółowej diagnostyki uszkodzonego sprzętu. Urządzenie sprawdzamy również pod kątem innych, ukrytych wad i błędów. Weryfikacja zewnętrzna obejmuje m.in. sprawdzenie integralności obudowy, zasilania, jakości wyświetlanych obrazów itp. Po wskazaniu przyczyny awarii wykonujemy wstępną wycenę naszych usług.

Niekiedy zdarza się, że doszło do trwałego uszkodzenia jednego z elementów laptopa. Należy więc zamówić je u producenta. Wówczas do ceny serwisowej doliczamy kwotę za zakupiony komponent, a ostateczny czas zlecenia uzależniony jest od dostawy. Ze swoje strony zapewniamy jednak sprawne działanie i fachowe wsparcie – będziemy informować Cię na bieżąco o postępie prac naprawczych. Dołożymy wszelkich starań, aby sprawny sprzęt wrócił do Ciebie możliwie najszybciej. W tym celu po zakończeniu usługi serwisowania laptopy poddajemy testom oraz kontroli jakości, aby wykluczyć ewentualne uszkodzenia.

Jak skontaktować się z naszą firmą informatyczną w Rzeszowie? Przynieś uszkodzone urządzenie bezpośrednio do naszego biura lub zamów usługę pogotowia komputerowego. Zapraszamy do współpracy!

Masz pytania? Napisz do nas!

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1151

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/marcinett/ftp/WWW/marcinet.pl/src/library/Zend/Form.php on line 1656
Aktualności